Referencje

"Jestem zachwycona prowadzeniem hipnoterapii przez Hanię, przepracowałam w procesie kluczowe sprawy z dzieciństwa. Hania umiejętnie wprowadziła mnie w głęboki stan relaksacji i mogłam cofnąć się do dzieciństwa. Wyjaśniło mi się kilka rzeczy, przebaczyłam innym i sobie.

W końcu poczułam spokój, nie odczuwam złości na niektóre osoby, które wcześniej wyzwalały we mnie agresję. Serdecznie polecam Hanię, bo jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu."

Iwona Stolka

“Jestem tydzień od zakończenia ostatniej, trzeciej sesji hipnoterapeutycznej u Hani i przyznam, że efekty przerosły moje oczekiwania. Ogromny spokój Hani, zaopiekowanie się mną przed, w trakcie i po sesji, dały mi poczucie, że jestem prowadzona, bezpieczna i w dobrych rękach, a to z kolei pozwoliło mi się otworzyć jeszcze bardziej i jeszcze głębiej wejść w to, co u mnie było dotąd nieuświadomione.

Przeczuwałam wiele rzeczy, było dużo tematów, które gdzieś tliły się pod powierzchnią i odpalały bolesne emocje w różnych sytuacjach, często bardzo wyolbrzymione emocje, nieadekwatne do sytuacji. Teraz wiem już dlaczego tak się działo. Jakie rany nosiłam w sobie. Jestem ogromnie wdzięczna za ten proces i z dużo większym spokojem, nadzieją i pewnością siebie wyruszam w dalszą drogę naprzód.

A co zaskoczyło mnie najbardziej - ból w ciele, który towarzyszył mi 2 miesiące zniknął, zaraz po trzeciej sesji zauważyłam, że go nie ma. To była wisienka na torcie :)

Przepełnia mnie wdzięczność, dziękuję Hania, że mogłam się na nowo skomunikować ze
sobą samą. Po stokroć polecam każdemu taki pakiet sesji. To rzecz zmieniająca życie w
trakcie i po sesji, a wiem, że teraz jest czas na wewnętrzną transformację i kolejne efekty
będą się stopniowo pojawiać w świecie.

 

Hania jako coach i hipnoterapeutka jest bardzo merytoryczna, logiczna, osadzona, świadoma, opiekuńcza i dająca duże poczucie bezpieczeństwa. Do tego energiczna, wesoła, ciut zwariowana i frywolna - idealne połączenie jak dla mnie, żeby klient dostał to co potrzebuje w ciepłej, wspierającej atmosferze, ale bez niepotrzebnego zadęcia i stresu gabinetowego jak to czasem bywa na terapii.

Jak dla mnie 5 na 5 gwiazdek bez dwóch zdań."

Patrycja Kowalska

“Podczas mojej sesji hipnozy prowadzonej przez Hanię czułam się bardzo bezpiecznie, czułam się widziana, ważna, rozumiana i zaopiekowana. Hanię charakteryzuje pełen profesjonalizm oraz bardzo dobra znajomość technik i sposobów komunikowania się z podświadomością oraz duszą.
Z drugiej strony Hania jest przecudowną, pełną energii, empatyczną i wrażliwą osobą o wysokich, wyraźnie odczuwalnych wibracjach. To jedna z tych osób, przy których się chce po prostu być.
W energii miłości poszybowałam w przestrzeń kosmiczną i w uzdrawiającym świetle gwiazd spotkałam się z moimi bliskimi. Po tym doświadczeniu już nic nie było takie same. Ciało lżejsze, serce otwarte, zrozumienie przyszło, akceptacja i bezwarunkowa miłość. Słowa i umysł nie są w stanie oddać tego uczucia, są zbyt ograniczone dla tego rodzaju przeżyć.
Haniu dziękuję bardzo.
Z miłością ❤️ ”

Anna Kuklińska

"Podczas sesji hipnoterapeutycznej u Hani czułam się niesamowicie zrelaksowana. Z łatwością weszłam w wizję swojej przyszłości i odkryłam nowe sposoby działania, co spowodowało większą motywację.

Gorąco polecam Hanię jako hipnoterapeutkę."

Sonia Piekarska

"W moim odczuciu, spotkania z Hanią dały mi do tej pory więcej niż rok regularnego uczęszczania na terapię z psychologiem. Nie wspominając już o tym, że są o wiele przyjemniejsze. Uczestniczyłam również w mentalnej transformacji online, podczas której Hania pomogła mi stać się bardziej cierpliwą mamą. Początkowo poza uczuciem relaksu i naładowania dobrą energią nie odczułam znaczącej zmiany.

Zmiana przyszła do mnie po około miesiącu. Gdy byłam w trudnej sytuacji, już totalnie wyczerpana zachowaniem dzieci. Doznałam wtedy olśnienia, przypomniały mi się słowa Hani i obrazy które mój umysł wtedy mi pokazał. Dzięki temu udało mi się ukoić samą siebie, co dało mi nowe pokłady cierpliwości, dzięki którym staję się lepszą mamą dla swoich dzieci. Haniu, jestem Ci ogromnie wdzięczna za Twoją pracę, Twoją pomoc. Bardzo, bardzo Ci dziękuję."

Kasia Larysz