“Byłam wcześniej na terapii, chodziłam do psychologa, ale nigdy nie dotarłam do źródła problemu tak głęboko. Wiedziałam, skąd wzięły się moje problemy, miałam już wiedzę i świadomość, ale to nie zmieniało ani tego, co czułam w środku, ani tego, jak reagowałam na co dzień. Nie sądziłam, że mogę mieć w sobie dostęp do tak wczesnych wspomnień z dzieciństwa. Podczas sesji dotarłam do wydarzeń z trzeciego roku życia. I poczułam dokładnie to, co wtedy. Miałam przestrzeń, żeby to przeżyć, zrozumieć, uzdrowić i spojrzeć na wszystko inaczej. Od razu zmieniło się moje postrzeganie tej sytuacji, siebie, a nawet mojego obecnego życia. W trakcie sesji uwolniły się emocje, napięcie i ból z ciała. Pierwszy raz od dawna poczułam taką lekkość. Jestem naprawdę zaskoczona, jak bardzo to działa. Czuję spokój. I taką cichą radość w środku.”