Referencje

Proces hipnoterapii dał mi naprawdę dużo. W moim życiu, a przede wszystkim w mojej głowie, zaszły ogromne zmiany i co najpiękniejsze, wszystko przyszło naturalnie. W trakcie procesu czułam się bardzo bezpiecznie. To nie są żadne czary-mary, tylko głębokie połączenie ze sobą. Po procesie wszystko się odblokowało. Zaczęłam tworzyć w swoim życiu naturalne sytuacje, w których potrafię stawiać granice. Potrafię zawalczyć o siebie i pokazać, że jestem ważna. Poprawiła się moja samoświadomość, wiara w siebie i pewność siebie. Wreszcie akceptuję siebie taką, jaka jestem. To dla mnie ogromny krok do przodu. Polecam współpracę z Hanią z całego serca, bo naprawdę warto. Nie żałuję ani jednej chwili i ani jednej złotówki. Moje życie jest teraz dużo lepsze.

Marlena

"Hipnoterapia pozwoliła mi na nowo poznać siebie. Zrozumieć pewne emocje, dała mi szansę na akceptację siebie, dystans do życia. Hipnoterapia pozwoliła mi na chwilę się zatrzymać, spojrzeć na to co w życiu osiągnęłam, zaakceptować i docenić siebie. Dzięki temu jestem szczęśliwsza. Zniknęły też lęki, lepiej śpię w nocy, nie zamartwiam się o cały świat. Nauczyłam się jak pozwolić życiu biec własna drogą bez niepotrzebnej spiny :) Hania bardzo dobrze prowadzi cały proces. Prócz samej sesji dla mnie bardzo wartościowe były rozmowy wprowadzające i te rozkminiające po całym procesie. Hania sprawiła, że nie czułam się sama w procesie, pokazała mi jak rozumieć moje zmiany, moje podejście i moje rozterki. Dziś już inaczej podchodzę do życia i ludzi. W mojej głowie nie kłębią się niepotrzebne myśli, które wcześniej zakłócały poczucie radości z życia.
Polecam pracę z Hanią" :)

Aneta

“Byłam wcześniej na terapii, chodziłam do psychologa, ale nigdy nie dotarłam do źródła problemu tak głęboko. Wiedziałam, skąd wzięły się moje problemy, miałam już wiedzę i świadomość, ale to nie zmieniało ani tego, co czułam w środku, ani tego, jak reagowałam na co dzień. Nie sądziłam, że mogę mieć w sobie dostęp do tak wczesnych wspomnień z dzieciństwa. Podczas sesji dotarłam do wydarzeń z trzeciego roku życia. I poczułam dokładnie to, co wtedy. Miałam przestrzeń, żeby to przeżyć, zrozumieć, uzdrowić i spojrzeć na wszystko inaczej. Od razu zmieniło się moje postrzeganie tej sytuacji, siebie, a nawet mojego obecnego życia. W trakcie sesji uwolniły się emocje, napięcie i ból z ciała. Pierwszy raz od dawna poczułam taką lekkość. Jestem naprawdę zaskoczona, jak bardzo to działa. Czuję spokój. I taką cichą radość w środku.”

Aleksandra

Hipnoterapia sprawdziła się u mnie lepiej niż psychoterapia, jestem bardzo zadowolona, że spróbowałam tej metody. Najbardziej pomogło mi uwolnienie emocji oraz narzędzia, które mogę wykorzystywać, gdy mam gorszy moment.

Po procesie jestem spokojniejsza, mam poczucie, że poradzę sobie w każdej sytuacji, gdy jest gorszy moment wiem, jak sobie pomóc, poprawił się mój sen, prowadząca jest bardzo profesjonalna i empatyczna, stwarza atmosferę zaufania od pierwszego momentu.“

Iwona

"Praca z Hanią to czysta przyjemność. Hipnoza to bardzo relaksujący stan umysłu. Pozwala się odprężyć i wejść głęboko w samego siebie, co ułatwia uporządkowanie pewnych spraw w naszym umyśle, takich o których czasem nawet nie wiemy. Hania to świetna prowadząca w tym procesie, dbająca o każdy szczegół, o komfort sesji, dyskrecję, a także odpowiednią atmosferę. Hipnoza pomogła przyśpieszyć proces mojej transformacji. Uleczyła moje traumy, a także trudne emocje z nimi związane. Polecam"

Marta Karasz