Referencje

Minęło już pół roku, a proces rozpoczęty we mnie u Hani, do której się udałam po pomoc wciąż małymi krokami we mnie się odbywa.
Dlaczego małymi? bo każdy jest inny, ma swoje tempo, a ja zawsze potrzebowałam więcej czasu ?
Ale do brzegu. Hania jest ciepła i otwarta, delikatnie pokazuje drogę podczas sesji bez wywierania presji. Prowadzi i pozwala wyciągać wnioski i otworzyć się na to co czasem siedzi głęboko i wcale nie jest od razu dla nas oczywiste.
Jest takim przewodnikiem który pomaga zrobić porządek w sobie, ale też pozwala zrozumieć, że musimy o Ciebie też dbać, lubić się nie tylko wymagać.
Przejście procesu daj niesamowitą ulgę i wiarę że najcięższe głazy zostały zrzucone z barków.
Polecam z całego serca Hanię ♥️ jej delikatny głos, ciepły, otulający kocyk i fotel, w którym można naprawdę się odprężyć.

Beata

Przez cały proces hipnoterapii z Hanią czułam się bardzo bezpiecznie i odpowiednio zaopiekowana. Miałam przestrzeń, żeby otwierać się na różne, czasem trudne tematy i dochodzić do głębokich wniosków, co w innych warunkach nie byłoby dla mnie możliwe.
Czuję, że zostałam bardzo dobrze poprowadzona na każdym etapie procesu. Hania jest niezwykle uważna, bardzo profesjonalna i dobrze przygotowana do każdej sesji, co daje poczucie spójności i bezpieczeństwa całego procesu.
To bardzo ciekawy i wartościowy proces, który był dla mnie również głęboko poruszającym doświadczeniem. Mogę go szczerze polecić osobom chcącym pracować nad ważnymi wewnętrznymi tematami.

Gabriela Fulbiszewska

Po procesie hipnoterapii z Hanią czuję się odważniejsza i śmielej stoję przy swoim zdaniu. Uświadomiłam sobie swoją siłę, która we mnie wstąpiła, wraz z odwagą, by wreszcie wybierać siebie. Sama metoda okazała się fantastyczna, nawet nie podejrzewałam, że przyniesie takie efekty. Decyzję o podjęciu terapii podjęłam dzięki dobrej opinii mojej przyjaciółki i była to najlepsza decyzja. Polecam ogromnie. 

Aleksandra

Sesje z Hanią były niezwykłym doświadczeniem, jej spokojny głos pięknie prowadził mnie przez proces hipnoterapii. Bardzo odpowiadała mi również formuła trzech spotkań, z odrębną intencją na każde z nich.
Dziewczyny, mogę szczerze powiedzieć, że po sesjach z Hanią czułam, jak mentalnie, a wręcz fizycznie, zrzuciłam ciężar, który nosiłam w sobie przez lata. Znajomi zauważyli, że moja twarz stała się mniej napięta, a ja sama odczuwam więcej spokoju  w duchu i w ciele.
Czy moja droga ku uzdrowieniu dobiegła końca? Zdecydowanie nie. Jednak doświadczenie hipnoterapii z Hanią było dla mnie krokiem milowym w docieraniu do siebie.
Serdecznie polecam, Ania Szczepkowska

Ania Szczepkowska

Hania jest cudowną osobą i prowadzącą. Profesjonalna w tym, co robi, ale jednocześnie pełna ciepła i poczucia humoru. Spójna w tym, co myśli, co mówi i co robi. Jej życie jest świadectwem jej pracy ze sobą samą, efektem szczerości i uczciwości oraz czułości i miłości do siebie.

Przyszłam do Hani, żeby popracować z szeroko pojętym „głosem”, czakrą gardła i wszystkimi jakościami, jakie ona prezentuje. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Swoboda mówienia na poziomie fizjologii ciała, nie jąkam się, nie szukam długo słów. W gardle czuję przestrzeń, swobodę i luz; nic mnie nie gniecie, nie czuję już kuli w gardle, nie muszę ciągle odchrząkiwać. Czuję swobodę wyrażania siebie i lekkość w mówieniu swojej prawdy, stania przy sobie i bycia przy sobie. Nie czuję ŻADNYCH „negatywnych” emocji, gdy coś mówię.

Wcześniej, po tym jak coś powiedziałam, często zastanawiałam się nad swoimi wypowiedziami, długo analizowałam i rozbijałam je na czynniki pierwsze, i albo nie byłam pewna, albo nie płynęły one w lekkości. Teraz mam poczucie, że świat chce słuchać tego, co mam do powiedzenia, i już nie muszę walczyć o możliwość wypowiedzi za wszelką cenę ani głośno mówić, przebijać się przez tłum gadaczy i zakamarki własnego umysłu.

Jestem we flow, przestałam się bać, mam spokój ducha, chęć do aktywności i plany na projekty autorskie. Moja przyszłość zawodowa zaczyna się klarować w kierunku zgodnym z moim wnętrzem, w bliskim kontakcie oraz jedności ciała, duszy i umysłu.

Zrozumiałam wiele rzeczy i sytuacji, a moja świadomość się powiększyła, co czuję bardzo wyraźnie. Ogromna gotowość do pójścia dalej. Również bardzo lubię mój głos. Dziś uważam, że jest cudowny, nagrywam i słucham siebie samej z ogromną czułością, miłością i wdzięcznością. Czuję się komfortowo, gdy mówię.

Moja relacja ze mną samą jakościowo bardzo się poprawiła, relacje ze światem zewnętrznym również bardzo się poprawiły. Mam w sobie dużo zrozumienia dla siebie i dla innych, dużo akceptacji, czułości, łagodności, miłości, optymizmu i lekkości we wszystkim, co robię. Dużo, dużo pozytywności ? Dziękuję, że jesteś, Haniu ?❤️✨️

Ania